ÖVRIGT / Mattor / Khotan 6434029
nr 643 4029
Khotan
Antik, 140x290, jämnt ställvis hårt slitage, lagningar, blekt
Utrop:
3.000 kr
Såld:
13.000 kr
måndag 31 maj 2010
kl 16:00:01
2.000 kr
2.500 kr